DIARY

ŽIJU!

27. října 2013 v 13:34 | Ronnie
Nějak tady na to kašlu, co? :D Nebojte, na alyoutech pracuji stále, stejně jako na nové grafice :). Také jsem začala s novým layoutem na tento blog,který tu bude během příštího týdne. Píšu jen, abyste si nemysleli, že jsem na to tady zapomněla! ;)

So sorry!

13. září 2013 v 11:18 | Ronnie
Děckáá! Strašně moc se omlouvám za mou neaktivitu, ale jestli někdo navštěvujete můj druhý blog (NayaRivera-Daily), tak možná víte proč.. Přešla jsem na střední - teda gympl :D - do prváku. A kdo už tenhle přechod zažil, asi víte, že je to oproti základce strašná změna. Profesoři na nás vychrlili co všechno po nás chtějí a já to ani nestíhám poslouchat :X. Na layoutech dělám pořád, ale jde mi to fakt pomalu. -.- Jestli tenhle týden ty objednávky nedodělám tak už fakt nevim :X. Zítra jdu na LadronkaFest, sjít se z minulou třídou a pak budu hlídat děti sousedů. Takže toho asi moc neudělám :D. Takže sázím na to, že dnešní večer a celou neděli prosedím u Photoshopu :D. Tak aspoň se konečně odreaguju :33 ;).

Leaving

15. srpna 2013 v 23:23 | Ronnie
Takže vás opouštím :3. Jedu na týden na soustředění, tudíž tu za tu dobu nic nebude. Možná v pondělí návštěvnost, když bude moje sestra tak hodná a přidá jí sem ;)). Tak si užívejte prázdniny ;)).
 
 

Reklama