Co chystám, co byste chtěli, ask..

20. října 2013 v 13:31 | Ronnie |  WEBSITE
Už delší dobu chci napsat nějaký informační článek ohledně toho, co chystám, otázek, které se mi hromadí na mailu a na asku a také co byste tu chtěli vy ;).

OBJEDNÁVKY
Momentálně pracuji na 2 layoutech (menu - sekce Orders) a na jednom záhlaví do CPG. Záhlaví už je skoro hotové, jen tam doplním pár blbostí. Layout pro kate už je tak z poloviny hotový, ale postupuju neskutečně pomalu >.< a pak ještě layout pro Míšu, tkerý jsem začala včera. Zatím to vypadá dobře, jenže vždycky když něco je hezký na začátku, pak to celý podělám :D. A pak ještě začnu dělat vánoční layout pro mou wardrobe inspirations-dreams-life, o kterém už mám docela představu, tak snad se mi to povede :).

FREE LAYOUTY
Layout, který vyhrál anketu, už mám připravený, předělaný na univerzální a už jen zbývá ho rozřezat a dát ke stažení :3. Dále ho budu předělávat na další 3 celebrity, které vybíráte VY v anketě, kterou najdete dole pod článkem! ;)

GRAPHIC SCHOOL
Nedávno mi někdo na NR-D do komentářů napsal, že bych mohla udělat další lekci graphic school, tak jsem se do toho pustila :). Nová lekce bude zveřejněna v průběhu příštího týdne, ale další nevím, protože nevím, o čem bude.. Docházejí mi nápady :D. Chtěla bych už začít se samotným tvořením layoutů, ale nevím no.. :D

CO CHYSTÁM
No tak krom objednaných a free layoutů a GS chystám také fanklub tohoto blogu :). Mohli jste si už všimnout, že mám v záhlaví napsáno o fanklubu, ale zatím ten fanklub není ani založený :D. Takže ten by tu měl brzo být :D. Dále sem chci dát zase něco ke stažení, nejspíš nějaké fonty :). A možná i nějaké šablonky. Jinak už nevím :D.

OTÁZKY
Chystám článek s informacemi a odpověďmi na otázky, které se mi hromadí na asku a na mailu, ten by tu mohl být už dnes večer ;).

A nakonec jedna otázka pro vás - co byste tu uvítali? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 20. října 2013 v 19:15 | Reagovat

Už se moc těším na ten lay :3 Určitě bude zase úžasný! A promiň že s tím máš tolik práce :(
Koukám, že mý dva favoriti v anketě vedou! Jsem happy ! :D
Na grafickou lekci se moc těším!!! :3 Klidně můžeš už přejít na layouty, protože by mě moc zajímalo jak je děláš :D A mohla bych tě ale poprosit, jestli by jsi přidala lekci (potom) i o rozřezání a kam jakou část dát, protože to mi dělá větší problém než samotné vytváření.. Děkuji <3
A uvítala bych tu... COKOLI! vážně! udělej jakoukoli grafiku na kterou budeš mít náladu! :)

2 Evushka Evushka | Web | 24. října 2013 v 1:55 | Reagovat

Na ten fanklub sa teším :-) A vieš čo? Časom si u teba asi objednám layout, ale na tento druhý blog, čo som založila. Som tu sporadicky, ale ten čo som ja vytvorila je pomerne o ničom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama